Шкіряний Чоловічий несесер розмір 110х230х110 мм колір чорний - чоловічий аксесуар високої якості

влевовправо
- В наявності
- Код: 3007-804610
1 536 ₴
+380 (96) 004-82-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряний Чоловічий несесер 110х230х110 мм колір чорний - чоловічий аксесуар високої якості
Чоловічий несесер - незамінний аксесуар. Він несе різну функціональність індивідуально для кожного: для подорожей, як аптечки, для зберігання дрібних речей, для роботи, для спорту. Він вмістить і збереже в порядку все те, що необхідно захопити з собою. Ручка, що регулюється - ще один плюс нашого несесера. Залишилося тільки підібрати розмір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Несесер |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 536 ₴





