Срібне кільце SIlverStore з топазом Лондон Блю 1.629ct, вага виробу 2,52 г (2041214) 18.5 розмір

влевовправо
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2041214
1 916 ₴
+380 (96) 004-82-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 2.65 г |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Камені вставки | Топаз Лондон Блю |
| Покриття | Родій |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 мм |
| Форма каменю | Круг |
| Колір каменів | Синій |
| Колір металу | Білий |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 17" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 916 ₴



