Срібне кільце SIlverStore з фіанітами, вага виробу 12,84 г (2175391) 17 розмір

влевовправо
- В наявності
- Код: 2175391
10 692 ₴
+380 (96) 004-82-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 12.8 г |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Колір каменів | Білий |
| Покриття | Родій |
| Проба | 925 |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 17" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 692 ₴










