Срібне кільце SIlverStore з натуральним агатом, вага виробу 4,04 г (2124368) 18 розмір 3.87, 17"

влевовправо
- В наявності
- Код: 2124368
2 380 ₴
+380 (96) 004-82-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 3.82 г |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Камені вставки | Агат |
| Колір каменів | Зелений |
| Колір металу | Білий |
| Покриття | Родій |
| Проба | 925 |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 9 мм |
| Форма каменю | Круг |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 17" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 380 ₴



