Срібне кільце SIlverStore з натуральним перламутром, вага виробу 3,11 г (2037965) 18.5 розмір 3, 17"

влевовправо
- В наявності
- Код: 2037965
2 281 ₴
+380 (96) 004-82-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 3.1 г |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Камені вставки | Перламутр |
| Колір каменів | Білий |
| Колір металу | Білий |
| Покриття | Родій |
| Проба | 925 |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 17" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 281 ₴



